I s obyčejnou taškou lze být jedinečná a originální

I s obyčejnou taškou lze být jedinečná a originální


Každá žena i dívka miluje krásné věci. Je ráda středem pozornosti a chce být šik. Využívá k tomu nejrůznější prostředky. V ideálním případě skloubí krásné s praktickým. Takový doplněk představují i látkové tašky.
Co je na nich zajímavého? Kus látky ušitý do určitého tvaru, čím asi může být krásný? Existuje přece tisíce mnohem modernějších a hezčích kabelek. Omyl, v jednoduchosti je přece krása a přesně takové jsou. Jednoduché, přírodní, praktické a krásné.
pytlík
Vhodné jsou na nákupy, do města i školy. Unesou toho opravdu hodně, šité jsou kvalitně a ze stoprocentní bavlny. Vlastně díky použitému materiálu jsou dlouhověké, nemusíte je po použití vyhazovat. Rozhodně vydrží déle, než igelitové varianty. Dá se tedy říci, že s látkovými brašnami tak trochu chráníme přírodu.

Pro všechny, kteří milují originalitu

A ještě jeden zcela originální prvek zde lze najít, vlastní motiv, obrázek či nápis. Není to skvělé? Šance pro všechny, které nebaví běžné zboží z obchodu, ale chtějí se lišit. Pro lidi, kteří milují originalitu.
Jaké tedy jsou možnosti látkových tašek?
přenést

·         Barevný i černobílý tisk sítotiskem
·         Velikost motivu až do rozměru 33 cm x 27 cm
·         Možnost nechat si brašnu ušít na míru
·         Stoprocentní a kvalitní bavlněný materiál
·         Výběr z různých typů uch
·         Různá gramáž materiálu
·         Výběr z mnoha barevných variant

Taška nebo vak? Obojí udělá radost

A nejen vy můžete být spokojeni a originální. Nechte si vytvořit praktické dárky pro kamarády či rodinu. Hezká taška s osobitým motivem neurazí, ale potěší. Propagujte s její pomocí své umění či firmu, klub nebo sdružení.
Zvolíte-li vhodný motiv nebo pouze slogan, můžete s klidem obdarovat i muže. Však i on čas od času chodí nakupovat. Možná však spíš uvítá jednoduchý vak na záda, který je stejně kvalitní a vlastní potisk na něj lze umístit také.