Dostali jste se do situace, kdy potřebujete rychle půjčit peníze a nevíte, jak z toho ven? Banka vám nechce půjčit, nebo nemáte čas na zdlouhavé vyřizování? Proto existuje varianta, kdy je vyřizování velmi rychlé a snadné. Bez složitého papírování, obcházení poboček a dokládání všeho možného. Nebankovní hypotékymůžou být ideálním řešením i pro vás!

půjčka na opravu

Nebankovní hypotéka je bezúčelová půjčka, k jejímuž schválení zpravidla nepotřebujete dokládat výši příjmů, ani nedochází k nahlížení do registrů. Jediné kritérium, abyste peníze mohli získat, je zástava nemovitosti. Proto je získání mnohem jednodušší, než v bance. Že nemáte nemovitost? A máte známého, nebo rodinného příslušníka, který by byl ochotný ručit tou svou? Potom je to vyřešené!
Peníze můžete použít opravdu na cokoliv. Nemusíte dokládat žádný účel. Na co lidé tyto peníze použijí, se dá rozdělit v podstatě do dvou kategorií:

· Peníze pro osobní potřebu – peníze z této hypotéky můžete využít ke splnění svých snů, či vylepšení kvality života. Protože se jedná o bezúčelovou hypotéku, můžete díky ní zažít pohádkovou dovolenou, zrekonstruovat dům či byt, koupit nové auto a mnoho dalšího. Možností je opravdu mnoho a vše záleží jen na vás.
· Pomoc v tíživé finanční situaci – potřebujete se dostat ven z tíživé finanční situace, ale nevíte jak na to, ani se s tím nechcete nikomu svěřovat? V tom případě toto může být řešení. Můžete peníze použít i na vyplacení exekuce. Některé společnosti dokonce nabízejí, že za vás exekuci vyřídí.

výhodný úrok

Tento typ půjčky je velmi oblíbený hlavně pro snadné schválení. Přitom můžete získat až 70 % z odhadní ceny nemovitosti, a to dokonce někdy i do 24 hodin! To vše s nízkým úrokem a dobou splácení až 30 let. Proto se nebojte o půjčku požádat. Zjistěte si ale pořádně podmínky a reference dané společnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]