Programové moduly pro webové prohlížeče se dnes posunuly ve svém vývoji o značný kus kupředu, a kdo se domnívá, že vystačí se znalostmi a strukturou webových stránek, které byly známy na přelomu milénia, hluboce se mýlí.
Není třeba se však příliš znepokojovat, ohledně tvorby webů existuje řada firem , a pokud byste přece jen rádi tvořili svůj web vlastními silami, lze jej pomocí programových balíků sestavit během několika hodin. Jedním z nejznámějších, velmi výkonných, produktivních a oblíbených nástrojů je např. WordPress.
google vyhledávací stroj

Webové stránky a SEO

Dalším významným jevem v současné oblasti Internetu je SEO. Znalosti této problematiky jsou dokonce upřednostňovány před znalostí HTML, CSS a PHP, neboť vytvořit webové stránky není až tak složité, jak se na první pohled zdá. Pomocí různých šablon si zajistíte podobu webu podle svých představ a ta může být dokonce několik let statická, neměnná. Jiná situace je ovšem v oblasti fenoménu SEO. Pokud si web netvoříte jen pro své vlastní potěšení a chtěli byste, aby o vás svět věděl, musíte dát vyhledávačům prostor, aby vás také lidé objevili.
komunitní manažer

Klíčová slova, title a descriptions

Jedny z nejdůležitějších bodů této problematiky jsou tzv. title a descriptions.
seo ze hry
Některé kuriózní zajímavosti se tu objevují poměrně často a jsou dokonce zdrojem občasného humoru. Např. vyhledávání klíčových slov podle gramatických pravidel českého jazyka. Pokud budete psát, že žena je obdařena velkými prsy, je to gramaticky správně. A že má muž mohutná prsa, třeba vymakaná z posilovny, to je také správně. Ženy zkrátka mají prsy a muži prsa. Ve druhém pádě jsou to výrazy „ženských prsů“ anebo „mužských prsou“. Paradoxně však pro vyhledávače nebudete s touto gramaticky správnou interpretací úspěšní, tedy pokud budete uvádět do title a descriptions správný tvar. Lidé totiž vyhledávají např. přípravky pro zvětšení ženských prsou, nikoliv prsů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]