Ať je jaro, léto, podzim nebo zima můžeme si dopřát krásu přírody z pohodlí domova. Zasklená místnost, která je součástí Vašeho domu – Zimní zahrada. Slouží jako obytná, relaxační nebo dekorační místnost plná různých doplňků nebo rostlin. V létě je v zimní zahradě větší teplo, ale to se dá snadno vyřešit sklem, které se dá posouvat nebo co nejvíce otevřít, abychom zimní zahradu přetvořili na letní terasu.Moderní náhražkou skla jsou pevné a odolné polykarbonáty, které jsou pevnější než sklo.
 opuštěná budova
Příroda na dlani
 
Zimní zahrada rozšiřuje obytnou část domu, ale především udržuje kontakt člověka s přírodou. V jakémkoli ročním období můžete relaxovat, číst knihu, popíjet s přáteli, pěstovat květiny a mít na dohled krásy přírody u domu nebo rozhled do Vaší zahrady.  Při snídani Vás přivítá slunce a budete plní energie, jídelna v zimní zahradě je oblíbený módní trend. Také rostlinám a především bylinkám se v zimních zahradách daří, kdo by nechtěl mít své vlastní bylinkové království přímo v domě.
 polštářky na židli
Proč mít zimní zahradu?
 
·         rozšíří Váš dům o další místnost
·         jste v kontaktu s přírodou v každém ročním období
·         skvělá místnost na relaxaci, odpočinek a na trávení volného času s rodinou
·         oddělá a prostorná místnost na večírky a posezení s přáteli
·         úžasné klimatické podmínky pro pěstování rostlin, především bylinek
·         zvětšení kuchyně o jídelnu, ráno Vás přivítá slunce a zpěv ptáků
 židle u stolu
Když se rozhodnete, vybudovat zimní zahradu poraďte se s profesionály, řekne Vám kam nejlépe umístit Vaši prosklenou místnost.  Měl by být schopen Vám říct, zda nenavýšíte vlhkost a teplo vzduchu, kvůli prosperitě domu a Vašeho zdraví. Proberete spolu zasklení, posuvné části a mnoho dalších vychytávek. Každý má rád přírodu a mít možnost každý den trávit čas s přírodou, byť jen za oknem? To je sen!
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]