Pokud se dostane podnikatel do problémů s financemi, má rázem zaděláno na velké nepříjemnosti. Protože na rozdíl od ‚obyčejných smrtelníků‘ neživí jenom sebe, ale i celou svoji firmu, a proto zkrátka musí sehnat peníze. A to často hodně velké peníze.

Jenže co když mu nikde nechtějí půjčit? Co když mu všude do očí přiznávají, že dejme tomu se záznamy v registrech dlužníků, s příliš nízkým daňovým přiznáním, s exekutory na krku a podobně nemá naději? Co když ho odmítají skutečně všude, kam se jenom vrtne?
peníze pod kalkulačkou

Pak nejednou nezbývá jiná volba, než nebankovní hypotéka bez registru. Což je pomoc jako dělaná právě pro ty, kdo mají jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou, kdo nemají poskytovatelům půjček moc co nabídnout.

Zde totiž bohatě stačí splnění dvou základních povinností.

– Zájemce o půjčku tu musí nebankovní společnosti dát do zástavy nemovitost, jež poslouží jako záruka pro případ, že by dlužník nesplácel tak, jak má.

– A tentýž člověk musí prokázat aspoň takové příjmy, jež stačí k pokrytí budoucích splátek.

Pokud dotyčný vyhoví, má už úspěch na dosah ruky. Pak už totiž stačí jenom usednout někde k počítači, vyplnit na webu nebankovní společnosti jednoduchý formulář, zaslat téže společnosti několik snímků uvedené nemovitosti a čtyřiadvacet hodin si počkat na schválení půjčky, po čemž následuje dohodnutí se se zástupcem poskytovatele na podrobnostech a podpis smlouvy. A potom už se nemusí na peníze vůbec dlouho čekat.
Buddha a peníze

Člověk tak získá peníze snadno a rychle. Bez nutnosti platit něco předem, bez skrytých háčků ve smlouvě, s možností splácet krátkou stejně jako dlouhou dobu po zvladatelných splátkách a s přijatelnými úroky. A může je použít na cokoliv, co souvisí s jeho podnikáním.

Čímž se dá pomoci nejedné firmě, která se dostala do finančních potíží, a nejednomu podnikateli v bryndě. A to je to nejdůležitější.

Recommended Posts

Poškozená paleta není důvod k vyhození

Uvědomit si, že poškozená paleta může způsobit hned několik potíží najednou, je nesmírně důležité! Zlehčovat takový problém ve Vašem skladu se opravdu nevyplácí. Mohou totiž […]

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]