Oblast financí se týká celého našeho života. Už od narození se pomalu ale jistě učíme, co s penězi. Rodiče nám vtloukají základy do hlavy, co kolik stojí peněz, co je moc drahé, co si mohou dovolit a co naopak nemohou. Jakmile máme vlastní kapesné, nejraději bychom jej utratili za sladkosti, ovšem často si také děti v tomto věku šetří své peníze na nějaký větší dárek, chtějí si koupit kolo, ale většinou spíše mobil. Učí se hospodařit s financemi. Jenomže skutečnost a reálný svět je ještě daleko před námi. A proto v dospělosti můžeme mít často finanční problémy, aniž bychom si uvědomovali, jak jsme se do nich dostali, nebo naopak můžeme potřebovat peníze, protože si chceme něco většího pořídit. Jelikož bychom za svůj život na to nenašetřili a potřebujeme to dříve, tak je nejlepší vzít si hypotéku.
ruce s iphone.jpg
v Nebankovní hypotéky mají spoustu výhod. Jsou určené spotřebitelům, takže vlastně všem lidem, kteří chodí do zaměstnání, jsou doma bez práce, nebo jsou to maminky na mateřské dovolené, studenti či důchodci nebo lidé, kteří pobírají sociální dávky.
černá kalkulačka.jpg

Co všechno můžete získat?

Jestliže potřebujete půjčit peníze bez účelu, pak je nebankovní hypotéka to pravé právě pro vás. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Navíc můžete ručit jakoukoliv nemovitostí – domem, bytem, pozemkem, zahradou, garáží, hotelem, komerční budou, halou, chatou, zkrátka jakoukoliv nemovitostí.
Má mnoho výhod:
a) Peníze můžete použít bezúčelně.
b) Získáte až 70% odhadní ceny nemovitosti.
c) Splácet můžete od jednoho roku až po dobu 30 let.
d) Neplatíte žádné poplatky předem.
e) Poradíme i v případě exekucí či jiných větších finančních problémů.
f) Tento typ úvěru je vhodný i pro klienty, kteří mají záznam v registru dlužníků.
g) Expresní schválení do 24 hodin.
h) Garance nízkých splátek.
i) Finance dostanete za jakoukoliv nemovitost na území ČR.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]