Krása ženských nohou, jejich symetrické a sexy tvary fascinují již po staletí mužské pokolení. Stěží si dovedeme představit, že by vaše vyvolená našlapovala po chodníku v kachních ploutvích, i když by to bylo možná praktické, co se týče stability při chůzi. K překrásnému ženskému tělu se jaksi kachní ploutve nehodí, ani kravská či koňská kopyta, buďme rádi, že jsou ženské nohy tak vzrušujícím a erotickým symbolem, který podněcuje touhu po milování a bližším fyzickém kontaktu.

lodičky na podpatku

Velmi také záleží na tom, do čeho se žena obuje. Pochopitelně tolerujeme tenisky či balerínky, ale přece jen jsme raději v situacích, kdy namísto plochých podrážek se chodidlo vztyčí na špičku, protáhne nárt, zdůrazní kotník a zůstane v této poloze díky vyššímu podpatku. Vysoké podpatky dovedou vybudit neuvěřitelně silné erotické touhy, a to nemá nic společného s fetišismem, že by si dotyční libovali v samotné obuvi, jde spíše o polohu chodidla vůči lýtku, čímž se zesílí erotický podnět a krásné ženské nohy jsou konečně sexy.

Když se nad tím zamyslíte, možná vás také napadne, že jeden z důvodů, proč ženy obouvají stříbrné lodičky s páskem k sukním, halenkám a kostýmům, je touha po erotice a sexu, a máte pravdu. Neexistuje snad jediná kancelář, kde by ženy oblečené v sukních našlapovaly v žabkách nebo v běžecké či cyklistické obuvi, do kanceláří zkrátka lodičky patří, a stejně tak i do všech společenských prostor v rámci plesů, divadelních představení, galerií http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/zaci-navstivi-v-novem-skolnim-roce-vic-muzei-a-galerii a výstavišť, úřadů a dalších podobných objektů.

dívka v botách na podpatku

A zdá-li se vám chůze na vyšších podpatcích nezdravá, pak byste si ji měli vyzkoušet, pokud ji neznáte. Jestliže není přehnaná a netrávíme v takové obuvi celý den, pak velmi dobře posiluje lýtkové svaly a dokonce prý i svalstvo pánevního dna. Při sedavém zaměstnání to může být spíše výhodné, protože se tím posilují a tvarují spodní partie nohou mnohem víc, než v domácí obuvi bez podpatku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]