Krása ženských nohou, jejich symetrické a sexy tvary fascinují již po staletí mužské pokolení. Stěží si dovedeme představit, že by vaše vyvolená našlapovala po chodníku v kachních ploutvích, i když by to bylo možná praktické, co se týče stability při chůzi. K překrásnému ženskému tělu se jaksi kachní ploutve nehodí, ani kravská či koňská kopyta, buďme rádi, že jsou ženské nohy tak vzrušujícím a erotickým symbolem, který podněcuje touhu po milování a bližším fyzickém kontaktu.

lodičky na podpatku

Velmi také záleží na tom, do čeho se žena obuje. Pochopitelně tolerujeme tenisky či balerínky, ale přece jen jsme raději v situacích, kdy namísto plochých podrážek se chodidlo vztyčí na špičku, protáhne nárt, zdůrazní kotník a zůstane v této poloze díky vyššímu podpatku. Vysoké podpatky dovedou vybudit neuvěřitelně silné erotické touhy, a to nemá nic společného s fetišismem, že by si dotyční libovali v samotné obuvi, jde spíše o polohu chodidla vůči lýtku, čímž se zesílí erotický podnět a krásné ženské nohy jsou konečně sexy.

Když se nad tím zamyslíte, možná vás také napadne, že jeden z důvodů, proč ženy obouvají stříbrné lodičky s páskem k sukním, halenkám a kostýmům, je touha po erotice a sexu, a máte pravdu. Neexistuje snad jediná kancelář, kde by ženy oblečené v sukních našlapovaly v žabkách nebo v běžecké či cyklistické obuvi, do kanceláří zkrátka lodičky patří, a stejně tak i do všech společenských prostor v rámci plesů, divadelních představení, galerií http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/zaci-navstivi-v-novem-skolnim-roce-vic-muzei-a-galerii a výstavišť, úřadů a dalších podobných objektů.

dívka v botách na podpatku

A zdá-li se vám chůze na vyšších podpatcích nezdravá, pak byste si ji měli vyzkoušet, pokud ji neznáte. Jestliže není přehnaná a netrávíme v takové obuvi celý den, pak velmi dobře posiluje lýtkové svaly a dokonce prý i svalstvo pánevního dna. Při sedavém zaměstnání to může být spíše výhodné, protože se tím posilují a tvarují spodní partie nohou mnohem víc, než v domácí obuvi bez podpatku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]