Doba, kdy jste se styděla za nedostatky ve své tváři, už je dávno pryč. Novým módním trendem je PŘIROZENOST. Pokud jste se kdy trápila množstvím pih na tvářích či nosíku, hustým, ba i srostlým obočím či příliš plnými rty, buďte v naprostém klidu. Jste jedinečná, originální a KRÁSNÁ. Je jen třeba, dát své znovunalezené přednosti, řádně světu na odiv.

Neschovávejte již svůj obličej pod tunou všemožných makeupů a pudrů. Pokožka by měla jít vidět, hlavní je vypadat přirozeně, zdravě a svěže. Rozzařte svoji pleť a podtrhněte svoji přirozenou krásu.

Zkuste třeba…
…jemné hydratační CC (Color Control) krémy, které jemně barevně sjednotí vaši pleť. Skvěle hydratují a poskytují ochranu pře UV zářením. Zamaskují drobné nedokonalosti vaší pleti a při tom ji zanechají prodyšnou a přirozenou.
Tento decentní make-up podtrhnete dokonale zvýrazněnými rty, zvláště pak, pokud vás příroda obdařila v této oblasti o něco více, než ostatní ženy. Sytě červená bude to pravé. Pokud k tomu máte ještě výraznější obočí, kterému jsme kdysi říkali „Brežněv“, je to skvělá kombinace. Vzpomeňte si, na vzhled Salmy Hayek, Penélope Cruz či Fridy Kahlo.

Máte světlé nevýrazné řasy? O těch nalepovacích ani neuvažujte a řasenku schovejte hluboko do šuplíku. Jeden z nejnovějších módních trendů velí nechat řasy zcela přirozené a nenalíčené. Postačí řasy pročesat hustým kartáčkem, a pokud nedrží tvar, můžete použít průhledný gel k jejich “usměrnění“.  Ale ani „neposlušně rozcuchané“ řasy nejsou na škodu. Pokud je správně nagelujete a vypadáte, jako byste právě vyšla ze sprchy – bod pro vás. Jste zaručeně přirozená a sexy.

Vaše „nedostatky“ budou vaší korunkou krásy. Znáte modelku Winnie Harlowovou? Tato mladá slečna je populární právě díky své vrozené „vadě“ vitiligo, což je ztráta pigmentace. Čokoládová kráska má v obličeji i po celém těle výrazně světlé skvrny, které nijak nemaskuje a naopak je díky této zvláštnosti velmi žádaná ve světě módy a modelingu.

I vy můžete být krásná, IN a hlavně PŘIROZENÁ a sama sebou.

Recommended Posts

Poškozená paleta není důvod k vyhození

Uvědomit si, že poškozená paleta může způsobit hned několik potíží najednou, je nesmírně důležité! Zlehčovat takový problém ve Vašem skladu se opravdu nevyplácí. Mohou totiž […]

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]