Mít dokonalý dům a hlavně vlastní tkví v představách mnohých a některým se tento sen i povede splnit. Jsou však i takoví, kteří na vlastní bydlení nedosáhnou a to především kvůli financím. Buď nemají dostatek úspor na pořízení vlastního domu či bytu nebo jim to neumožní hypotéka.
Zdá se, že cesta k vlastnímu bydlení se tak rozplyne, ale mnoho lidí neví, že jsou i další skvělé možnosti, díky kterým si můžete pořídit bydlení za nízkou částku a se stejným komfortem, jaký nabízejí tradiční milionové nemovitosti.
stará chalupa
Jedná se o celoroční mobilní domy.
Jejich popularita byla známá především v zahraničí. Postupně se však tento trend dostal i k nám a stal se vidinou bydlení za nízkou cenu. Díky výhodné ceně tak není nutné zadlužovat se a často si můžou lidé toto bydlení pořídit už z vlastních úspor. Záleží, jaký typ si vyberete a co si k němu budete ještě přát.
Můžete si je vybrat obvykle z katalogů hotových mobilheimů, nechat dopravit na místo, které si vyberete dle vašich možností a klidně se můžete hned nastěhovat.
Abyste jej mohli využívat po celý rok, tak je doporučené zateplení, vyřešení vytápění, výměna oken, ale jsou i možnosti, kdy si můžete pořídit dřevostavbu přímo na míru a nemusíte již dál investovat.
Zadáte si, kolik chcete jakých místností, jestli chcete terasu, garáž a všechno vám bude v tomto stylu postaveno. Nebudete mít již žádné starosti a můžete se nastěhovat klidně i v zimě.
šachovnice na podlaze
Jedná se o velice útulné bydlení, které si již na první pohled zamilujete, a plně nahrazuje bydlení tradiční, jako jsou stavby z cihel a podobně. Díky případné fasádě nepoznáte rozdíl.
Bydlení, které vám zajistí vysněný dům se zahradou a to už za nízkou cenu si můžete užívat po celý život a upravovat podle potřeb a představ.
Vhodné pro páry, jednotlivce i velké rodiny, kterým se postaví počet místností dle požadavků.

3.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Svěřenské fondy chrání váš majetek

Svěřenské fondy jsou velmi specifickou formou správy majetku, který je svým způsobem anonymní. Svěřenské fondy jsou zakládány z různých důvodů. Nejčastěji však za účelem ochrany […]

Finance

Jak se shání peníze?

Získávání finančních prostředků na svoji obživou není často ani trochu jednoduché. Lidé pracují a pracují, ale když pak sečtou své příjmy a odečtou od nich […]

Zdraví

Starší lidé a nemoci

Nikdo nepřeje nikomu nic špatného, ale stává se bohužel, že starší lidé onemocní nějakou chorobou nebo potřebují péči z jiného hlediska. Alzheimer centrum Praha vám […]

Zvířata

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]