Mít dokonalý dům a hlavně vlastní tkví v představách mnohých a některým se tento sen i povede splnit. Jsou však i takoví, kteří na vlastní bydlení nedosáhnou a to především kvůli financím. Buď nemají dostatek úspor na pořízení vlastního domu či bytu nebo jim to neumožní hypotéka.
Zdá se, že cesta k vlastnímu bydlení se tak rozplyne, ale mnoho lidí neví, že jsou i další skvělé možnosti, díky kterým si můžete pořídit bydlení za nízkou částku a se stejným komfortem, jaký nabízejí tradiční milionové nemovitosti.
stará chalupa
Jedná se o celoroční mobilní domy.
Jejich popularita byla známá především v zahraničí. Postupně se však tento trend dostal i k nám a stal se vidinou bydlení za nízkou cenu. Díky výhodné ceně tak není nutné zadlužovat se a často si můžou lidé toto bydlení pořídit už z vlastních úspor. Záleží, jaký typ si vyberete a co si k němu budete ještě přát.
Můžete si je vybrat obvykle z katalogů hotových mobilheimů, nechat dopravit na místo, které si vyberete dle vašich možností a klidně se můžete hned nastěhovat.
Abyste jej mohli využívat po celý rok, tak je doporučené zateplení, vyřešení vytápění, výměna oken, ale jsou i možnosti, kdy si můžete pořídit dřevostavbu přímo na míru a nemusíte již dál investovat.
Zadáte si, kolik chcete jakých místností, jestli chcete terasu, garáž a všechno vám bude v tomto stylu postaveno. Nebudete mít již žádné starosti a můžete se nastěhovat klidně i v zimě.
šachovnice na podlaze
Jedná se o velice útulné bydlení, které si již na první pohled zamilujete, a plně nahrazuje bydlení tradiční, jako jsou stavby z cihel a podobně. Díky případné fasádě nepoznáte rozdíl.
Bydlení, které vám zajistí vysněný dům se zahradou a to už za nízkou cenu si můžete užívat po celý život a upravovat podle potřeb a představ.
Vhodné pro páry, jednotlivce i velké rodiny, kterým se postaví počet místností dle požadavků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]