Chystáte se na důležitou venkovní akci a máte strach z toho, aby vám vaše plány nezkazilo počasí? Taková obava je více než oprávněná, protože počasí je faktor, kterým si nikdy nemůžete být sto procentně jistí. A sázet na to, že vám vyjde slunečná obloha bez mráčku, by bylo čiré bláznovství. Všichni, kdo mají všech pět pohromadě, se na podobné situace vybaví kvalitním přístřeškem, který bude jejich spolehlivou pojistkou pro případ, že náhodou začne pršet.
párty stan na akci

A je úplně jedno, zda se jedná o svatbu, o venkovní akci s přáteli anebo třeba o firemní prezentaci. Pokud vsadíte na ten pravý produkt, který nepromokne, nespadne ani neodlétne, tak budete mít o starost méně. U levných přístřešků totiž riskujete, že se ocitnete ve stejné situaci, jako kdybyste nad hlavou nic neměli. Když si ovšem pořídíte stabilní party stan anebo hned několik párty stanů se stabilní, pevnou konstrukcí a kvalitním opláštěním, tak se nemáte čeho bát.
svatba venku
A jak poznáte, že se jedná o opravdu spolehlivý výrobek? Konstrukce stanu by měla být kompletně kovová, ideálně hliníková, a to včetně všech spojů. Takový materiál je lehký, pevný a nekoroduje. Můžete si být jisti jeho stabilitou. Opláštění musí být pevné a nepromokavé, stejně tak jako odolné vůči oděru. Samozřejmostí jsou odnímatelné boční stěny přístřešku. Volit můžete mezi různými velikostmi a tvary přístřešku, které se hodí pro rozmanité příležitosti, takže si mezi nimi snadno vyberete ten váš, který vám padne do oka a bude na míru vašim potřebám.
zimní pouť
Všechny obchodníky jistě potěší, když budou moci plochu opláštění stanu využít rovněž pro svou dobře viditelnou reklamu. Díky spolehlivému sublimačnímu tisku to není žádný problém. Na svůj stan si můžete nechat natisknout, cokoli vás napadne a vaši zákazníci vás uvidí už zdálky.
S dobře vybraným party stanem tak uděláte ten nejlepší dojem a nikdo vás nepřehlédne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]

Šatník malé princezny

Mít dítě je požehnání, na které se v určitém věku těší každá žena. Když už se tak stane, tak nějak intuitivně si přeje mít holčičku, […]