Pokud je horko a člověk se před ním nemá kde skrýt, trpí. Pochopitelně člověk, nikoliv horko. Ovšem nejednou se toho s tím nedá moc dělat. Třeba když je někdo takový na zahradě, kde jsou tropy i na tom nejstinnějším místě.
Co by jenom dal dotyčný v tu chvíli za aspoň malé sprchnutí! S oschlými rty možná přímo recituje něco o tom, že za trochu deště šel by světa kraj, jenže obloha je neúprosně blankytná a nedopřeje mu žádané. A on tak trpí.
Trpí, to ovšem jedině v případě, že se mu tam nedostává bazénové sprchy. Což je zařízení, které umožňuje lidem osvěžení v horku i tam, kde nemají koupelnu či jinou podobnou možnost.sprcha u moře.jpg
Taková bazénová sprcha je vlastně ve své podstatě jednoduché zařízení, jež ale dokáže dělat pomalu zázraky. Protože kdo ji má, tomu není nikdy nesnesitelné horko, kdo ji má, ten nepociťuje po těle tolik onoho odporně lepkavého potu nebo dokonce špíny.
Protože stačí toto jednoduché zařízení koupit, smontovat, postavit na zpevněné a sluncem ozářené místo a připojit na vhodný zdroj vody a je po problémech. Slunce tu ohřeje vodu na přijatelnou teplotu, a to dokonce zadarmo, a kdykoliv se pak jednomu zachce, může si sem zaskočit a dopřát si osvěžující sprchu. Bez potřeby zacházet do domu a nosit si tak dost možná nečistoty do koupelny.venkovní sprcha.jpg
Což je uprostřed horkých letních a klidně i nejen letních dní doslova k nezaplacení. Protože je člověku rázem dobře i tam, kde by mu jinak dobře rozhodně nebylo.
A taková sprcha na zahradě nemusí nezbytně prospívat jenom svému majiteli osobně. Je užitečná i co se čistoty bazénu týká, pokud ji člověk používá dříve, než do něj vstoupí, prospívá i pokožce, pokud s její pomocí člověk naopak po použití bazénu smyje ze své kůže bazénovou vodu chlorovanou.
A proto je vhodné si takovou solární sprchu pořídit. Pochopitelně za předpokladu, že máte pozemek, kam by se dala umístit, a na něm zdroj vody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]