Přemýšlíte o tom, kdy začít pořizovat vašemu miminku něco, co ho nejen zabaví, ale co mu zároveň také dá něco prospěšného pro jeho vývoj, například pro vývoj hrubé nebo jemné motoriky a podobně? Kdy je čas začít mu něco takového pořizovat a co konkrétního pořídit, aby to vašeho potomka zaujalo a bavilo? Už od brzkého věku jsou vhodné různé interaktivní hračky pro děti od 1 roku, které i takto malé caparty zajmou a zároveň jsou také vhodné a prospěšné pro jejich vývoj. V naší nabídce naleznete spoustu takovýchto produktů.

knížky pro nejmenší

Rozvoj už od útlého věku je velice důležitý pro zdravý vývoj a je základem pro další dovednosti. Nechte vaše ratolesti již od batolecího věku rozvíjet a podpořte jejich rozvoj vhodnými didaktickými a motorickými prvky. Vsaďte na kvalitní produkty ze dřeva, které jsou vhodné i pro nejmenší, odolné a vydrží.

JAKÉ HRAČKY MŮŽETE V TOMTO VĚKU ZVOLIT:

· Labyrint s korálky – rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, přemýšlení a barevné vidění, učí poznávat barvy a tvary

· Magnetické akvárium – učí úchop, soustředění, jemnou a hrubou motoriku

· Zatloukačka – rozvíjí jemnou a hrubou motoriku

· Zábavná aktivní kostka – multifunkční věc, která zahrnuje počítadlo, hodiny, vhazování tvarů, podporuje soustředění a logické myšlení

· Barevné kostky různých tvarů – rozvíjí fantazii, podporují jemnou a hrubou motoriku, soustředění a logické uvažování

batole na podlaze
V nabídce naleznete spoustu zajímavých dřevěných produktů pestrých barev, které děti zaujmou. Nechte ve vašem potomkovi projevit jeho šikovnost a zručnost, pozorujte, jaké dělá pokroky ve svém vývoji a jak ho zábavné učení pomocí didaktických předmětů baví a zajímá.

Pořiďte vašim dětem už od 1 roku věku některou z didaktických hraček, které jim dají to nejlepší pro jejich rozvoj, ať už jde o logické uvažování, soustředění nebo jemnou a hrubou motoriku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]