Máte doma starou a dávno zapomenutou tkanou tapisérii, kterou byste rádi ukázala na obdiv všem vašim návštěvám, ale není zrovna ve výstavním stavu a vy byste to rádi napravili? My kromě vytváření zbrusu nových gobelínů se věnujeme také restaurování koberců a tapisérií, takže dáme do pořádku pomocí profesionálního přístupu i poškozené kousky. Každému dílu se věnujeme velice pečlivě, abychom přesně vystihli původní barvy a vše, s čím si dal autor takovou práci.

Aby se nestalo, že vás nakonec zaskočí cena restaurace, než začneme s prací, projdeme pečlivě stav tapisérie nebo koberce a předběžně odhadneme cenu, vy se tak můžete rozhodnout, zda vám vyhovuje a jestli máte o opravu zájem či nikoliv.

Cena se odvíjí od míry poškození a s tím spojené náročnosti opravy díla.
Při restaurování tkaných textilií využíváme kvalitní metody práce, které zaručují, že výsledek bude opravdu báječný a koberec či gobelín bude opět zářit barvami jako nový a vy se jím budete moci bez obav a studu chlubit. Obrátit se na nás můžete, ať už doma máte velkorozměrové dílo nebo jen menší kobereček, zvládáme obojí, ale také třeba prapory nebo další typy okrasných textilií.
Pokaždé pečlivě zvážíme, jaké postupy při restaurování nebo konzervování budou pro daný umělecký kousek nejlepší a podle těch následně postupujeme, aby nebyla poškozena žádná vazba a dílo tak neztratilo na ceně, jen na ní více získalo. Zvládneme opravit i velmi poničená díla, naše dílny mohou vyrobit chybějící část motivu, takže nebude poškozen estetický efekt vytvářející komplexní obraz. Obrátit se na nás můžete i tehdy, pokud máte zájem o obnovení potahů na cenném historickém nábytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]