Podnikejte úspěšně. Máte-li dobré úmysly, nechť je Vám přáno.
Nesmíte hned na počátku vidět úvěry, které Vám banka určitě poskytne, jako firmě. Jsou to peníze, které ale musíte vracet! Na to pamatujte. Takže, jak jich užijete, záleží jen na Vaší dávce sebestřednosti a pýše. Většinou to i tak začíná.
Hodně peněz, koupím si hned pořádné auto. A hlavně to nejdražší, ať všichni vidí, že podnikám. Tak tudy cesta rozhodně nevede.
Ono vůbec na celém počátku je postavena ta nejdůležitější otázka, hned po vyjasnění podnikatelského záměru. A ta zní: jak založit firmu? A také podružná otázka: jakou firmu?

tým

Společnost a.s., nebo s.r.o.? Anebo zůstat u klasiky fyzické osoby OSVČ?
To je věc, jakou si musíte dobře promyslet a rozhodnout se správně. Správně znamená výhodně pro Vaše záměry. Abyste předešli případné pýše a radosti z mnoha peněz pohromadě díky úvěru, společnost s ručením omezením by byla možná dost dobrá.

Ale to pořád neřeší otázku, jak takovou firmu vlastně založit?
Je to zřejmě dost náročné po stránce papírování! Najdete si na to čas a informace, abyste neudělali někde chybu? Jsou Vám jasné zákonitosti zakládání s.r.o.?
Nemusíte mít obavu, že to nezvládnete. Víte, že existuje jiná společnost, která ví, jak zakládat firmu? Jak založit přímo s.r.o.? Buďte při smyslech a nepouštějte se do něčeho, čemu příliš nehovíte. Není snad jednodušší využít služeb společnosti, která svou práci dělá skvěle a spolehlivě?

šéf

Zdravý selský rozum Vám určitě napovídá, že ano. Ušetříte spoustu času sběrem informací, formulářů a razítek. A navíc si počkáte jen pět pracovních dnů, abyste mohli začít podnikat!
Mezitím můžete využít čas k docela jiným aktivitám, které podnikání obnáší. A ty nejsou o nic méně závažné a složitější, než založení s.r.o. Jenže s těmi si poradíte daleko svižněji, protože těm rozumíte podstatně lépe. Věřte svému zdravému rozumu a instinktům, které Vás nikdy nezklamaly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]