Podnikatelé a živnostníci, kteří se ať už vlastní vinou nebo nekorektním jednáním ze strany některého svého zákazníka dostali do závažných finančních problémů, mohou využít jeden velice výhodný nebankovní produkt, kterým je americká hypotéka nebankovní.

 • Finanční tíseň se logicky projeví i nízkými příjmy a v tom horším případě i záznamem v některém registru dlužníků.
 • Díky těmto okolnostem je cesta do banky uzavřena.

financování domu

Nebankovní poskytovatelé dávají právě těmto žadatelům šanci. Tolerují nízké daňové přiznání i záznamy ve zmíněných registrech. Americká nebankovní hypotéka je výhodná i v tom, že je bezúčelová. Což v praxi znamená, že se nikdo nebude ptát na to, nač chce klient finance využít.

 • Podnikatelé si většinou tímto způsobem
  • konsolidují drahé půjčky
  • vyplácejí exekuce
  • spácejí dluhy OSSZ a VZP
  • nebo si oddluží nemovitost.

U této hypotéky je daná pevná úroková sazba, která činí 6,9 % p.a. Pro žadatele se žádným nebo jen drobným záznamem v registru je možná exkluzivní nabídka od 3 % p.a. Předem se neplatí žádné poplatky a v případě předčasného splacení odpadají nesmyslné sankce. Doba splatnosti se může dohodnout až na dlouhých třicet let.

podnikatelův tablet

Požádejte o nezávaznou nabídku

Na nebankovní poskytovatele se ale neobrací pouze podnikatelé, kteří by u banky evidentně neuspěli. Velkou výhodou je tu totiž i rychlost vyřízení. Právě z toho důvodu, že se neprověřují některé údaje, je rychlost vyřízení přímo blesková. Potřebné finance je možné mít i dispozici už za čtyřiadvacet hodin. Jedinou podmínkou je vlastnit nemovitost (byt, dům, hotel, penzion, pozemek, garáž), kterou budete za svůj závazek ručit. Pokud stále ještě váháte, pak si můžete nechat zhotovit nezávaznou nabídku zcela zdarma. A pak se v klidu moci rozhodnout, jestli jsou pro vás veškeré nabízené podmínky naprosto přijatelné či nikoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]