Chodíte nakupovat výhradně podle reklam a přemýšlíte, jestli je to dobrá volba, jestli opravdu ušetříte peníze? Peníze určitě ušetřit můžete. Pokud se řídíte reklamou, tak většina zboží, která je v akci, tak je opravdu razantně levnější. Stačí si porovnat ceny výrobků, které jsou za klasickou cenu nebo pokud je v akci.
speciální nabídka.png
V tomto případě tedy ušetřit můžeme. Nejedná se jen o malou částku, protože pokud si sečtete celý nákup, tak zjistíte, že celkové ušetření není vůbec malé. Je mnoho lidí, kteří ihned, jak jim přijde nový leták, tak si napíší seznam podle letáku a následně jdou nakupovat. Je to logické řešení, protože každý by rád ušetřil a zároveň hodně a kvalitně nakoupil. Tito lidé chodí nakupovat výhradně podle reklam. Myslíte si, že nakoupí opravdu pouze zboží v akci? Je malé procento lidí, kteří opravdu jdou cíleně pro věci v akci a nic jiného na ně nemá vliv. Drtivá většina lidí koupí mnoho dalších věcí, které vůbec nechtěli. Je to dáno uspořádáním prodejny a věcem, které na nás působí při nakupování.

eshop a myš.jpg 

Při nakupování v obchodech na nás působí mnoho vlivů, které si vůbec neuvědomujeme, ale přesto nás velice ovlivňují (hlavně naše podprahové vnímání). Na to, jak zaujmout zákazníka a “přinutit” ho ke koupit zboží je celá řada studií (různé psychologické triky, které působí a další zajímavé věci). Uspořádání prodejny, barvy cen i například v jaké úrovni je umístěné jaké zboží má svůj důvod.

spokojenost zákazníka.jpg 

Počítejte s tím, že pokud budete nakupovat podle reklam, tak opravdu ušetřit můžete. Nicméně není jednoduché odolat svodům, které na nás obchodníci připravují. Může se také stát, že jiné zboží, které zrovna není v akci je dokonce dražší než normálně. Tedy koupíme nějaké věci opravdu v akci, ale za další si připlatíme a tím se nám může stát, že zaplatíme relativně stejně. Dalším nebezpečím je, že koupíme mnohem více kusů daného výrobku a tím pádem za více peněz. Rádi nakupujeme podle reklam a ve slevách, tak v tom můžeme pokračovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]