Zabarvěte svůj život na béžovo. Zkuste tuto nadčasovou barvu zařadit do svého šatníku. Na chvíli ztlumte a odpočiňte si od křiklavých barev a všudypřítomné černé.


…není nudná, zdání klame…

Může ve vaší mysli evokovat představu písečných dun, mořských pláží či snad barvu velbloudí srsti. Je velmi přirozená a skvěle se dá kombinovat s ostatními barevnými odstíny. Je elegantní a umí také působit velice sexy.

…ale…

Nesluší však každému! Nikdo a nic není dokonalé a tak i tato barva má své mínus. Mnoho dívek a žen si v této barvě připadá velmi nudně, nevýrazně a mdle. Setkala jsem se i s pocity jako „leklá ryba“, „po ránu v noční košili“, „jako bych splynula se stěnou“ nebo„nemocná“. Proto veliký pozor, zda tato barva jde k vašemu typu pleti.


…pokud ano, máte vyhráno…

Můžete vybírat z nepřeberného množství módních kousků a kombinovat je dle libosti. Co takhle:
·         Béžové sakoa černé slim kalhoty (opačná kombinace je také velice slušivá, ale POZOR! Béžové slimky rády odhalují každý přebytečný faldík a celulitidu.

·         V úzkých béžových šatičkáchbudete vypadat jako „oblečená – neoblečená“, což může být pro osoby opačného pohlaví až k zbláznění sexy.

·         Decentním béžovým svetříkem či kardiganemdoplníte skvěle svůj outfit.  Barvy výborné ke kombinaci s béžovou jsou černá, tmavě modrá, tmavě zelená, zlatá či bílá. Ale lze samozřejmě kombinovat i další odstíny, záleží vše na vaší náladě, chuti, odvaze a typu.

·         Nadčasový kvalitní kabát či trenčkotve vašem šatníku jistě nezestárne. Můžete jej nosit jak na ležérní, tak také na elegantní způsob.

·         Celobéžové outfityjsou velice elegantní a chic, avšak pozor, jak je již výše zmíněno, ne ke každému typu se hodí. Aby nepůsobily usedlým dojmem, zvolte výrazné doplňky v kontrastních barvách. Můžete také kombinovat několik odstínů béžové dohromady.

·         Pokud si přece jen nejste zcela jistá, zda vám tato barva na velkých kusech oblečení sluší, vyzkoušejte menší formáty, jako jsou čepice, klobouky, šályči šátky a v neposlední řadě boty a kabelky. Dva posledně zmíněné kousky sluší snad každému a neměly by chybět v žádném šatníku.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Svěřenské fondy chrání váš majetek

Svěřenské fondy jsou velmi specifickou formou správy majetku, který je svým způsobem anonymní. Svěřenské fondy jsou zakládány z různých důvodů. Nejčastěji však za účelem ochrany […]

Finance

Jak se shání peníze?

Získávání finančních prostředků na svoji obživou není často ani trochu jednoduché. Lidé pracují a pracují, ale když pak sečtou své příjmy a odečtou od nich […]

Zdraví

Starší lidé a nemoci

Nikdo nepřeje nikomu nic špatného, ale stává se bohužel, že starší lidé onemocní nějakou chorobou nebo potřebují péči z jiného hlediska. Alzheimer centrum Praha vám […]

Zvířata

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]