Zálohovací aplikace Acronis True Image získává ve verzi označené letopočtem 2017 řadu zcela nových funkcí zaměřených na cloud a mobilní zařízení. Nezůstala stranou inovací ani ovládací aplikace pro počítače s operačním systémem Windows a macOS.
 server počítače
            Velmi snadné a přehledné ovládání bylo zachováno, avšak kromě zálohování kompletního obrazu počítače nebo jednotlivých souborů, můžete tuto aplikaci využít také pro archivaci velkých souborů z disku počítače na jiná média nebo synchronizovat soubory mezi více počítači i mobilními zařízeními.
 databáze pc
            Aplikace je k dispozici i pro smartphony a tablety s Androidem a iOS a slouží zde nejen k synchronizaci dat, ale také pro pravidelné zálohování kontaktů, fotografií, videí, zpráv a ostatního. Můžete se přitom rozhodnout, zda bude obsah z mobilního zařízení zálohován v rámci Vaší domácí Wi-Fi sítě do Vašeho počítače nebo do cloudu.
 
            Své vlastní cloudové úložiště nabízí aplikace i pro zálohování dat z počítače., kdy je v rámci předplatného dostupný až 50 GB prostoru pro Vaše data. Acronis prosazuje svůj cloud natolik, že je zablokována možnost pro zálohování na Disk Google, OneDrive, Dropbox a jiné Vaše oblíbené úložiště.
 
            Využití cloudu u aplikace Acronis má ale ještě jednu zajímavou přednost. Prostřednictvím Webového rozhraní totiž můžete zpracovat zálohy všech svých zařízení nebo počítačů, smartphonů a tabletů ve Vaší rodině. Pro správu zálohování je třeba pořídit odpovídající licenci nebo předplatné pro více zařízení.
 
            Na závěr je nutné zmínit ještě jednu zásadní novinku v programu Acronis True Image 2017 a to automatickou a inkrementální zálohu Facebooku.  Automaticky je zálohován veškerý obsah uživatelského účtu na Facebooku, včetně fotografií, videí, kontaktů, komentářů i lajků. Pokud tedy dojde ke smazání nebo zablokování účtu, uživatel o žádný svůj obsah nepřijde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]