Zálohovací aplikace Acronis True Image získává ve verzi označené letopočtem 2017 řadu zcela nových funkcí zaměřených na cloud a mobilní zařízení. Nezůstala stranou inovací ani ovládací aplikace pro počítače s operačním systémem Windows a macOS.
 server počítače
            Velmi snadné a přehledné ovládání bylo zachováno, avšak kromě zálohování kompletního obrazu počítače nebo jednotlivých souborů, můžete tuto aplikaci využít také pro archivaci velkých souborů z disku počítače na jiná média nebo synchronizovat soubory mezi více počítači i mobilními zařízeními.
 databáze pc
            Aplikace je k dispozici i pro smartphony a tablety s Androidem a iOS a slouží zde nejen k synchronizaci dat, ale také pro pravidelné zálohování kontaktů, fotografií, videí, zpráv a ostatního. Můžete se přitom rozhodnout, zda bude obsah z mobilního zařízení zálohován v rámci Vaší domácí Wi-Fi sítě do Vašeho počítače nebo do cloudu.
 
            Své vlastní cloudové úložiště nabízí aplikace i pro zálohování dat z počítače., kdy je v rámci předplatného dostupný až 50 GB prostoru pro Vaše data. Acronis prosazuje svůj cloud natolik, že je zablokována možnost pro zálohování na Disk Google, OneDrive, Dropbox a jiné Vaše oblíbené úložiště.
 
            Využití cloudu u aplikace Acronis má ale ještě jednu zajímavou přednost. Prostřednictvím Webového rozhraní totiž můžete zpracovat zálohy všech svých zařízení nebo počítačů, smartphonů a tabletů ve Vaší rodině. Pro správu zálohování je třeba pořídit odpovídající licenci nebo předplatné pro více zařízení.
 
            Na závěr je nutné zmínit ještě jednu zásadní novinku v programu Acronis True Image 2017 a to automatickou a inkrementální zálohu Facebooku.  Automaticky je zálohován veškerý obsah uživatelského účtu na Facebooku, včetně fotografií, videí, kontaktů, komentářů i lajků. Pokud tedy dojde ke smazání nebo zablokování účtu, uživatel o žádný svůj obsah nepřijde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]