Zálohovací aplikace Acronis True Image získává ve verzi označené letopočtem 2017 řadu zcela nových funkcí zaměřených na cloud a mobilní zařízení. Nezůstala stranou inovací ani ovládací aplikace pro počítače s operačním systémem Windows a macOS.
 server počítače
            Velmi snadné a přehledné ovládání bylo zachováno, avšak kromě zálohování kompletního obrazu počítače nebo jednotlivých souborů, můžete tuto aplikaci využít také pro archivaci velkých souborů z disku počítače na jiná média nebo synchronizovat soubory mezi více počítači i mobilními zařízeními.
 databáze pc
            Aplikace je k dispozici i pro smartphony a tablety s Androidem a iOS a slouží zde nejen k synchronizaci dat, ale také pro pravidelné zálohování kontaktů, fotografií, videí, zpráv a ostatního. Můžete se přitom rozhodnout, zda bude obsah z mobilního zařízení zálohován v rámci Vaší domácí Wi-Fi sítě do Vašeho počítače nebo do cloudu.
 
            Své vlastní cloudové úložiště nabízí aplikace i pro zálohování dat z počítače., kdy je v rámci předplatného dostupný až 50 GB prostoru pro Vaše data. Acronis prosazuje svůj cloud natolik, že je zablokována možnost pro zálohování na Disk Google, OneDrive, Dropbox a jiné Vaše oblíbené úložiště.
 
            Využití cloudu u aplikace Acronis má ale ještě jednu zajímavou přednost. Prostřednictvím Webového rozhraní totiž můžete zpracovat zálohy všech svých zařízení nebo počítačů, smartphonů a tabletů ve Vaší rodině. Pro správu zálohování je třeba pořídit odpovídající licenci nebo předplatné pro více zařízení.
 
            Na závěr je nutné zmínit ještě jednu zásadní novinku v programu Acronis True Image 2017 a to automatickou a inkrementální zálohu Facebooku.  Automaticky je zálohován veškerý obsah uživatelského účtu na Facebooku, včetně fotografií, videí, kontaktů, komentářů i lajků. Pokud tedy dojde ke smazání nebo zablokování účtu, uživatel o žádný svůj obsah nepřijde.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Svěřenské fondy chrání váš majetek

Svěřenské fondy jsou velmi specifickou formou správy majetku, který je svým způsobem anonymní. Svěřenské fondy jsou zakládány z různých důvodů. Nejčastěji však za účelem ochrany […]

Finance

Jak se shání peníze?

Získávání finančních prostředků na svoji obživou není často ani trochu jednoduché. Lidé pracují a pracují, ale když pak sečtou své příjmy a odečtou od nich […]

Zdraví

Starší lidé a nemoci

Nikdo nepřeje nikomu nic špatného, ale stává se bohužel, že starší lidé onemocní nějakou chorobou nebo potřebují péči z jiného hlediska. Alzheimer centrum Praha vám […]

Zvířata

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]