Naše děti potřebují dokonalou péči, aby byly zdravé a měly vše, co potřebují. K tomu jsou zapotřebí vitamíny v dokonalém množství, ale také dostatek pohybu. Je zapotřebí jim pohyb a jejich každodenní činnost hlídat a nedovolit vysedávání u počítačových her. Jak ale na to?

Dopřejte jim pohyb na čerstvém vzduchu

Každé malé i veliké dítě, potřebuje mnoho pohybu. Nejdůležitějším způsobem, jak jim dopřát kousek zdraví den co den, je pobyt na čerstvém vzduchu. Musíme chodit na procházky, neboť čerstvý vzduch má dokonalé vlivy.

Co podporuje čerstvý vzduch?
–          dětskou i naši imunitu
–          dodává ideální vyrovnanost
–          čistí dýchací ústrojí

Děti rádi hopsají a hrají si, ale všeobecně pohyb na vzduchu v každém ročním období, je nejlepším řešením, jaké jim můžeme dopřát.

Pohyb formou sportu

Je prokázáno, že děti, které sportují, jsou zdravější a mají více energie. Nemusíme z našich miláčků, udělat ihned sportovce, aby byly zdraví. Stačí, když jim dopřejeme trochu sportu a to v podobě, jaká je baví a bude bavit. I školní děti mají alespoň jednou týdně druhy sportů a tělocviků, které je tak zvaně protáhnou. Je to výborný nápad, jak spojit učení a vzdělávání, se sportem a s pohybem. Zkuste také dopřát vašim dětem kousek sportu v rámci školních vyučování.

Kroužky a sport s nimi

Zkoušeli jste vaše milované ratolesti přihlásit na nějaký druh sportu? Existují sportovní činnosti, které mají za úkol vaše děti naučit, ale také jim vždy dopřát pohyb, místo vysedávání u počítačových her a válení se na pohovce.

Děti, aby byly zdravé a měli dostatek energie, potřebují:
–           pohyb
–          čerstvý vzduch
–          vitamíny
–          dostatek klidného spánku.

Mají toto všechno vaše děti také? To je otázka, jakou si mnoho rodičů klade den co den. Dopřát svým dětem chvíli u počítačových her není na škodu a to v případě, že se to nebude přehánět. Zkuste vézt vaše dětičky už od útlého věku k pohybu, který si zamilují, a věřte, že výsledky budou vidět pokaždé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]