Snad největším hitem poslední doby jsou večerní a společenské šaty ze sametu, ale jistě nešlápnete vedle třeba s overalemči sametovým oblekem.
K běžnému nošení poslouží tričko, tílkonebo mikinas tohoto příjemného a hřejivého trendy materiálu. Tyto kousky můžete kombinovat absolutně se vším. Také sako, které bude působit velmi luxusním dojmem, jednoduše zkombinujete jak s džínami, tak sukní i společenskými kalhotami. Hned po šatech je největším trhákem posledních měsíců sametová bunda – bomber.

Kombinujeme
Již zmíněné sametové šaty se hodí ke všem příležitostem. V šatech se špagetovými ramínky budete za hvězdu jak na plese, v divadle nebo párty, ale skvěle se hodí také na běžné nošení kupříkladu na tričko s dlouhým rukávem či rolák v kontrastní barvě. Pokud jste příznivci tohoto materiálu, nemusíte se bát ani elegantních maxi šatů s dlouhými rukávy a plisovanou sukní, kde se na množství materiálu opravdu nešetří.

Pokud je na vás sametová večerní róba až příliš, oživte svůj šatník kupříkladu sametovým batůžkem, kabelkounebo třeba botami akšiltovkou. Opět tyto doplňky krásně zkombinujete s jakýmkoliv oblečením.

Pořád je to n vás příliš moc sametu? Což takhle sametová stužka – obojekokolo krku? Tento malinkatý doplněk se nosil již před dávnými lety a letos je opět v módě. Bezvadně doplní jak společenskou róbu, tak běžný outfit na každý den. I pouhá sametová gumička do vlasů dodá vašemu účesu šmrnc.

Pokud jste neodolala a rozhodla jste se tento krásný materiál zařadit do svého šatníku, vyhněte se pak již přílišnému zdobení různými doplňky a šperky. Kombinace těchto věcí by mohla působit velmi těžkopádným dojmem.

Je to látka, která právě zažívá svůj COMEBACK. V topech, šálách, kalhotách, kimonech i kabátech z tohoto luxusního materiálu budete v letošním roce zaručeně v kurzu.

Recommended Posts

Poškozená paleta není důvod k vyhození

Uvědomit si, že poškozená paleta může způsobit hned několik potíží najednou, je nesmírně důležité! Zlehčovat takový problém ve Vašem skladu se opravdu nevyplácí. Mohou totiž […]

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]