Mít dítě je požehnání, na které se v určitém věku těší každá žena. Když už se tak stane, tak nějak intuitivně si přeje mít holčičku, kterou by si mohla parádit a oblékat do outfitu, který by připomínal princeznu. A když se rodičům poštěstí a jejich přání se vyplní, můžou se pustit do toho, aby jí pořídili velkolepý šatník.
dívka s mašlí

Holčičí sen

Každá maminka si její holčičku obléká do věcí, které si přála mít ona jako malá. Kdysi nebyl sortiment dětského oblečení tak pestrý a už vůbec se nezaměřoval na módní trendy, které jsou typické spíše pro větší slečny.
V současnosti se miminka oblékají velmi stylově až nadčasově a odpovídá tomu i pořízení výbavičky, která se umístí do šatníku.
•       Tisíce šatiček– sortiment kouzelných a roztomilých šatů, ve kterých vypadají malé holčičky vznešeně a moderně, je natolik bohatý, že by jen málokdo odolal. Různé střihy, materiály a doplňky dělají z šatů dokonalé provedení, které na dětech vypadá ještě více úchvatně.
procházka holčiček

•       Boty– o ženách se ví, že jsou milovnice bot a jeden pár – jim absolutně nestačí. U malých dětí byste však neřekli, že jich tolik potřebují a je to i pravda. Hledí se však na něco jiného, a to je styl, vkus a samotné ladění celkového outfitu. Je tedy přirozené, že dnes mají malé holčičky stejně nepřeberné množství báječných botiček jako jejich maminky.
•       Doplňky– největším symbolem toho, že se vám narodila holčička jsou doplňky, které jí na kráse jen přidají a zdůrazní to, že je to opravdová princezna. V současnosti můžete najít neuvěřitelné množství různých mašlí, čelenek, gumiček a sponek do vlasů včetně velkých kytek, které jim nádherně zdobí jejich hlavičky. A uznejte sami, že jim to s nimi neuvěřitelně sluší.
malá holčička na pláži

Růžová pořád vede!

Dříve bylo typické oblékat dětí do barvy, která rozlišovala dané pohlaví. Kluci měli modré hadříky a děvčata typickou růžovou, které bylo dostatek.
V současnosti se však dětský sortiment holčičího oblečení a doplňků zaměřuje na tuto barvu z toho důvodu, že se stala nepřekonatelným hitem. Je tedy nejen holčičí, ale i rozkošná, nynější a lákavá na pohled, čím si všechny holky zajistí, že jim neunikne žádná pozornost okolí. A všichni rodiče si přece přejí, aby jejich holčička byla vychválená do nebes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]