Nákupy dárků představují pro mnoho lidí skutečně opravdovou noční můru. Co pořídit? Vždycky se dá něco koupit, nějak to odbýt, ale většina lidí, když už musí investovat nějaké peníze, chce, aby ta investice, bez ohledu na její výši, měla nějaký smysl.
solné lampy
Ideálním a hodnotným dárkem jsou solné lampy. Kouzelné světlo solných lamp udělá radost každému. Je to velmi elegantní dárek, který vytvoří úžasnou dekoraci do každého bytového i nebytového interiéru.
Solné lampy jsou vyrobené z pravých himalájských solných krystalů. Ty mají velmi kladný vliv na lidský organismu. Po rozsvícení solné lampy se zahřáním solného krystalu naplno projeví pozitivní účinky, které způsobuje ionizace (uvolňování západních iontů). Když solnou lampu rozsvítíte, v okolí se šíří vzduch, který můžete zažívat u moře, na horách, po bouřce, zkrátka a dobře zdravý vzduch, který se dobře dýchá.
Solné lampy jsou buď na čajovou svíčku, nebo elektrické. V nabídce najdete také solné aromalampy.
solný krystal

Pozitivní účinky himalájské soli

Himalájská sůl má velmi pozitivní vliv na dýchací ústrojí a je to důvod, proč lékaři doporučují lidem s respiračními potížemi pobyty návštěvy solných jeskyní.
Nicméně solné lampy velmi prospívají nejen lidem, kteří trpí respiračními potížemi, ale pomáhá také lidem s oslabenou imunitou, alergikům a kuřákům. Tlumené světlo a přírodní tóny zklidňují lidi s psychickými problémy a pomáhají v léčbě nespavosti. Jsou tedy ideální na takzvanou aromaterapii.
Velikost solné lampy by měla být závislá od velikosti pokoje.
Pro relaxační schopnosti solných lamp je doporučují znalci Fen-Shui při harmonizaci bytových prostor. Jejich použití je vhodné v boji proti elektrosmogu, kterému není možné se vyhnout. Jedná se o elektromagnetické pole, která obklopuje všechna elektrická zařízení a jedním z mála účinných způsobů, jak toto eliminovat je právě ionizace místnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]