Ovšem co má dělat takový člověk, který by chtěl vlastnit dokonalé bydlení na úrovni, jež za to stojí, jež ale zase až tak moc nestojí? Takových lidí je v našich řadách spousta, a jestliže je pro ně něco typické, pak je to to, že ve svém snažení, tedy shánění snesitelně drahého a přitom kvalitního ubytování, vesměs selhávají. Nedaří se jim uspět. A výjimkou jsou mezi nimi jednoznačně ti, kdo si pořídí mobilheim alias mobilní dům.
mobilní autobus

Přijdou-li na přetřes , většinou to u nás k ničemu nevede. Protože našinci nejsou na tento typ bydlení dosud příliš zvyklí a tak je hned zkraje odradí představa toho, že by bydleli někde v docela obyčejném karavanu.

Což sice může, ale – jak ti znalejší z nás už vědí – také nemusí být pravda, nemusí to stoprocentně odpovídat realitě.
starý mobilní dům

Protože takové mobilní domy nejsou jenom obyčejnými auty s nějakou tou vcelku malou obytnou částí. Už dávno tu jde o komfortní možnost levného bydlení se zajímavým designem, jež lze využívat i k celoročnímu bydlení. Protože se v tomto typu bydlení nabízí hned celá řada předností. Jsou to například:

a) poměrně nízká pořizovací cena

b) mobilita alias možnost přemísťování se z místa na místo

c) dlouhá životnost

d) možnost pořízení si tohoto již s kompletním zařízením

e) možnost kdykoliv dodatečně přidělat pergolu či jiné věci, jež chce člověk doma mít

f) rychlá výroba a tudíž i rychlé dodání těm, kdo potřebují bydlet

g) vhodný kompromis pro lidi, kdo se nechtějí či nemohou starat o nemovitost, ale zároveň chtějí mít vlastní dům, třeba v lůnu matičky přírody

Každý takový dům je hned po pořízení připravený k užívání, je plně vybavený, komfortní a přitom vcelku finančně nenáročný. Člověk tu může bydlet úplně stejně jako v klasickém domě s pevnými základy, a to natolik výhodně, že se obejde i bez hypotéky.

A protože je vlastností takového domu i možnost přemísťovat se z místa na místo, člověk nepotřebuje ani stavební povolení nebo budování základů pro takovou nemovitost.

Což jsou výhody, kvůli nimž takové bydlení frčí třeba ve Spojených státech. Kde už tak bydlí přes dvacet milionů lidí. Kteří by se pro tuto variantu v tak hojném počtu určitě nerozhodli, kdyby byla špatná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Tříoký plaz jménem haterie

Haterie jsou plazi z čeledi hateriovitých. Konkrétní zástupce rozlišujeme dnes pouze dva, a jsou to druhy haterie novozélandská a haterie Guentherova. Řád dosahoval největšího významu v období […]