Acylpyrin je užíván jako lék při chřipkách, kde působí při horečkách a při různých bolestech. Tabletka Acylpyrinu však dovede o mnoho víc než jenom napomáhat při nachlazení. Acylpyrin nám může pomoci zbavit se lupů, mozolů na dlaních, nebo dokonce odstranit skvrny od potu na oblečení.
tablety v koktejlu

Jak na mozoly

Rozdrcené pilulky Acylpyrinu nás dokáží zbavit mozolů a zrohovatělé kůže na rukou a nohou. Rozmačkaný Acylpyrin na prášek smícháme s malým množstvím vody a citronové šťávy, kdy nám postačí po půl lžičkách obou tekutin na pět tablet Acylpyrinu. Vzniklou kašičku naneseme na potřebné místo a přikryjeme teplým obkladem. Potom necháme obklad působit asi deset minut. Opakujeme ještě několikrát. Ztvrdlou kůži nakonec šetrně oškrábeme pemzou a ošetříme vhodným krémem.

Jak na lupy

Opět rozmačkáme dvě, nebo tři pilulky acylpyrinu, které následně smícháme s trochou šampónu. Směs vetřeme důkladně do vlasů a necháme působit dvě minuty. Následně směs pečlivě vymyjeme z vlasů. Nakonec si vlasy si umyjeme již běžným způsobem pouze šamponem.
třecí miska a tlouček na léky

Jak při srdeční slabosti

Lidé, kteří trpí na srdeční slabost, nebo mají jiné problémy se srdíčkem, by u sebe měli nosit vždy nějakou tabletku Acylpyrinu. Ta totiž může pomoci zabránit nejhoršímu. Jak? Při náhlé srdeční slabosti si vložit tabletku na jazyk a nechat ji volně rozpustit. Acylpyrin způsobí, že se postiženému člověku uleví, a tím získá cenný čas na záchranu života.

Skvrny od potu

Acylpyrinem můžeme odstranit i neestetické zažloutlé skvrny od potu, které zůstaly i po vyprání na oblečení.  Rozmačkáme čtyři tabletky Acylpyrinu do jednoho litru vody. Do připravené lázně potom vložíme postižené oděvy a necháme asi tři hodiny máčet.  Nakonec oblečení opět vypereme běžným způsobem v pračce a skvrny by měly zmizet.

Jak na akné

Acylpyrin napomáhá také při léčbě akné. Rozdrcenou tabletu smícháme se lžičkou vody, medu a olivového oleje. Kašičku naneseme na obličej a necháme působit deset minut. Poté vše opláchneme teplou vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]