Lodičky v zimě kloužou a navíc nám v nich mrzne noha.  Z toho důvodu i ženy, které nadevše milují vysoké boty, je zastrčí do nejzazší části botníku a vyndají až na jaře. To je ovšem obrovská škoda! Když si pořídíte kozačky na podpatku s pořádnou podrážkou, vyhnete se zdravotním komplikacím, a přesto budete vidět. Ty odvážnější z nás mohou zkusit například „mušketýrky“, boty sahající nad kolena, které krásně prodlouží Vaši nohu!
 blondýna v roláku

Zahřejte se pomocí barev!

Bílá je krásná elegantní barva, ale ve sněhu v ní moc nevyniknete. Prorazte ledy a zahřejte svou duši uprostřed zimy pomocí barev. Můžete se buď řídit momentálními trendy, nebo být naprosto originální. Pokud nemáte estetické cítění, nevadí! Oblečte se zkrátka podle své nálady a tím si dokážete vytvořit svůj osobitý styl! Kdoví, když se v něm budete cítit dobře, možná se právě ten Váš stane hitem příští zimy.
 dívka s kulichem

Brýle v zimě nejen proti horskému sluníčku

Známe to všechny. Slunce se odráží od sněhu a nepříjemně bije do očí. Přijde nám ale nevhodné nasazovat si brýle, když zrovna není 20 stupňů, ale 20 stupňů pod nulou. Není však za co se stydět. Brýle efektivně chrání náš zrak. Vždyť na horskému sluníčku bychom byli bez nich dokonce ztraceni. Hrajte si s jejich tvarem i barvami a rychle se díky nim stanete středem pozornosti!
 sjezdové lyžován
Na závěr ještě několik malých typů:
Volte vhodný materiál!Při volbě vhodného materiálu můžete obléct jen jednu vrstvu oblečení místo deseti svetrů! Nepřidáte si tím tak nechtěná kila a budete si připadat volnější.
Vyrobte si vlastní doplňky!Zkuste si nějaký doplněk například uplést nebo uháčkovat. Vlastnoručně vyrobený kousek budete hrdě nosit, čímž zvýšíte i svou nepřehlédnutelnost.
Vybočte z řady!Na vleku přece nemusíte mít ten samý lyžařský komplet jako všichni kolem Vás. Zapátrejte na internetu a určitě objevíte něco zajímavého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Recommended Posts

Business

Léky pro muže na erekci

Někdy bohužel mají pánové takové zdravotní problémy a neduhy, že lidé se je dokonce také stydí řešit. Já vím, že tohle se nemá vůbec odkládat […]

Business

Nakoupit Viagru dokáže každý

Kde koupit Viagru je dotaz, který stačí zadat do vyhledávačů webových stránek, aby vám vyhodnotily několik zdrojů, odkud lze zboží objednávat. Jediné, co k tomu […]